Ostrzeżenie przed oszustwem metodą „na policjanta” – 96-latka straciła 116 tysięcy złotych
Jeleniogórska policja ostrzega przed oszustwami telefonicznymi, które dotykają seniorów. 96-letnia kobieta straciła 116 tysięcy złotych w wyniku oszustwa, w którym sprawcy podawali się za policjantów.