W dniu 29 maja w godzinach popołudniowych na terenie Miejskiego Przedszkola nr 2 przy ulicy Piłsudskiego oraz Publicznego Przedszkola „Promyczek” przy ulicy Kolberga odbyły się festyny rodzinne.
Na zaproszenie dyrekcji oraz rady rodziców obu przedszkoli, strażnicy miejscy włączyli się w organizację wydarzenia. Dzieci miały możliwość korzystania z wielu atrakcji przygotowanych przez placówki. Nasze stanowisko z mini miasteczkiem ruchu drogowego cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych.
Pogoda dopisała, a atmosfera była wspaniała. Dziękujemy za zaproszenie.
Źródło (tekst i zdjęcia):